Cybex Platinum autosjedalica Sirona T i-Size, Grupa 0+, 1 (0-18 kg) (61-105 cm)

Prvi napišite recenziju
Šifra CP43191
Boja Crna

Dostupno

Dostupnost u trgovinama
0-18 kg | 61-105 cm | Grupa 0+, 1 
349,90 €

Za sve narudžbe ispod 50€ unutar RH cijena dostave je 3.99€. Vrijeme dostave je od 2-5 radnih dana. Dostava za narudžbe iznad 50€ je besplatna. Dostavljamo na otoke. Vidi više o dostavi

Očekivana isporuka paketa:

12.12. - 15.12.2025.

Opis proizvoda

Izvrsnost, sigurnost i udobnost

Robna marka Cybex® daje prednost pouzdanosti i sigurnosti, funkcionalnosti, pozitivnom iskustvu i pristupačnosti. Odlična autosjedalica Cybex® Platinum Sirona T i-Size dokazuje da Cybex® kreativni tim uspješno prepoznaje stvarne potrebe suvremenih roditelja i nudi inovativne proizvode koji olakšavaju svakodnevicu i svaku sljedeću avanturu s malim zlatom. Cybex® Platinum Autosjedalica Sirona T i-Size omogućuje sjedenje u suprotnom smjeru od smjera vožnje, što je do 5x sigurnije, odnosno za neke bebe popularnije i udobnije, vožnju u smjeru vožnje (nakon 15 mjeseci) zahvaljujući pametnom mehanizmu koji omogućuje jednostavnu rotaciju autosjedalice od 360°. Podesivi dio sjedala omogućuje čak 12 različitih položaja, što ga čini vrlo lakim za prilagođavanje veličini djeteta i raste s vašim mališanom.

Autosjedalica s rotirajućom Isofix bazom i mogućnošću vožnje u oba smjera

Cybex® Platinum Sirona T i-Size u kombinaciji s rotirajućom Isofix bazom s potpornom nogom Cybex® Platinum base T iznimno je funkcionalna dječja autosjedalica. Potporna noga baze Cybex® osigurava stabilnost sjedalice, jednostavnu ugradnju bez greške, a njezina noga preusmjerava veliki dio sila u slučaju sudara smanjujući tako pritisak koji bi se inače prenosio na dijete. Svojom funkcijom rotacije od 3600 Isofix baza Cybex® olakšava stavljanje djeteta u sjedalicu i lakše podizanje mališana iz sjedalice. Na taj način kopčanje i otkopčavanje bebe postaje zaista jednostavan i zabavan zadatak. Cybex® Platinum Sirona T i-Size je autosjedalica okrenuta unatrag koja se po želji može koristiti i u smjeru vožnje, ali tek nakon djetetovih 15 mjeseci (76 – 105 cm).
Karakteristike dječje autosjedalice koje će vas potpuno oduševiti

Osim iznimne pouzdanosti autosjedalica Cybex® Platinum Sirona T i-Size također impresionira svojim sofisticiranim dizajnom, udobnom, optimalno prozračnom i perivom (u perilici) navlakom te iznimno robusnom i izdržljivom školjkom. Cybex® Platinum Sirona T i-Size je sa svojim zaštitnim sustavima postavila nove sigurnosne standarde. Sadrži patentirani sustav linearne bočne zaštite L.S.P., koji apsorbira do 25 % sila bočnog sudara, i izvrsnu ER-Tech tehnologiju. Potonja štiti djetetov vrat i područje glave te također smanjuje silu frontalnog sudara do 20 %. Bebu u Cybex® Platinum Sirona T i-Size autosjedalicu udobno smjestite i pričvrstite sigurnosnim pojasom u 5 točaka (dio autosjedalice) koji je ugodno podstavljen. Sjedalo omogućuje čak 12 položaja za podešavanje naslona za glavu. Također se može podešavati nagib autosjedalice. 5 različitih položaja zasigurno će vašem mališanu pružiti dovoljno udobnosti da će udobno odmarati u autosjedalici. Za novorođenčad postoji dodatni potporni jastuk koji osigurava ergonomski položaj tijela prilikom korištenja sjedalice.

Vožnja unatrag, čak i do 5x sigurnija!

Cybex® dječja autosjedalica Platinum Sirona T i-Size jedna je od najpopularnijih dječjih autosjedalica na svijetu otkad se pojavila na tržištu. Izvanredno razrađena i usavršena dječja autosjedalica koja pruža najbolje korisničko iskustvo. U vozilo se ugrađuje isključivo pomoću Isofix baze Cybex® Base T koju prethodno možete koristiti uz Cloud T autosjedalicu (jaje), ali je bitno da vozilo bude opremljeno Isofix konektorima. Autosjedalica se može koristiti od rođenja do 4 godine starosti. Ipak, preporučujemo da dijete vozite što je dulje moguće u suprotnom smjeru od smjera vožnje jer su autosjedalice okrenute unatrag do pet puta sigurnije od sjedala okrenutih prema naprijed.

Baza i sjedalo:

  • Autosjedalica okrenuta prema natrag i prema naprijed 
  • Ugradnja autosjedalice pomoću Isofix sustava na bazu Cybex® Platinum baza T (prodaje se zasebno)
  • Cybex®  Platinum baza T smanjuje mogućnost kotrljanja autosjedalice prema naprijed za čak 90 % zahvaljujući potpornoj nozi za stabilizaciju
  • Indikatori u boji za brzu, ispravnu i sigurnu ugradnju na Isofix sustav
  • Zona u potpornoj nozi za dodatnu stabilnost apsorbira silu i smanjuje energiju na dijete
  • Pouzdana i izdržljiva konstrukcija autosjedalice
  • Dodatni  potporni jastuk za novorođenče
  • Dodatna zaštita na području glave
  • Dodatna sigurnost u slučaju bočnog sudara, patentirani L.S.P. sustav
  • Dodatna sigurnost u slučaju frontalnog sudara, patentirani ER-Tech sustav
  • Sigurnosni pojas u 5 točaka s mekom podstavom u području ramena i sigurnosne kopče 
  • Prozračni materijali poboljšavaju protok zraka
  • Otvori za ventilaciju na bočnoj strani autosjedalic
  • Udobne presvlake i ugodne tkanine za još veću udobnost djeteta u sjedalici
  • Periva i uklonjiva navlaka za lakše i jednostavnije održavanje
  • Optimalna cirkulacija zraka

Upute za održavanje:

  • Navlaka autosjedalice može se prati u perilici (maksimalna temperatura 30°)
  • Tkanine nisu prikladne za glačanje i suho čišćenje
  • Prilikom čišćenja nemojte koristiti izbjeljivač
  • Za čišćenje autosjedalice koristite samo mješavinu blagih deterdženata i vode. Za čišćenje koristite čistu, meku krpu
  • Sušenje tkanina na zraku u hladu
  • Ne motajte tkaninu jer bi se mogla naborati
  • Čuvajte autosjedalicu na hladnom i suhom mjestu izvan dohvata djece
  • Ako se autosjedalica ne koristi dulje vrijeme, izvadite autosjedalicu iz automobila
  • Unutrašnje presvlake su posebno osjetljive, stoga pri održavanju koristite samo male količine nježnog deterdženta, nemojte uvijati niti okretati unutarnje presvlake jer se mogu trajno oštetiti. 
  • U slučaju duljeg razdoblja nekorištenja, uklonite podstavu
  • Redovito provjeravajte radi li autosjedalica ispravno. U slučaju kvara prekinite korištenje. 
  • Iz sigurnosnih razloga koristite samo rezervne dijelove marke Cybex®

Karakteristike

Boja: Crna
Uredba EU 2023/988:

Naziv marke registrirane u registru zaštitnih znakova: Cybex

Ime proizvođača (pojedinac ili tvrtka): Cybex GmbH

Poštanska adresa proizvođača: Riedingerstr. 18 | 95448 Bayreuth | Germany

Elektronička kontakt adresa proizvođača (e-mail adresa ili URL za upite kupaca): info@cybex-online.com

Opće informacije o sigurnosti proizvoda: https://www.cybex-online.com/en/de

Dodatne informacije za kontakt: https://www.cybex-online.com/en/de/legal/imprint.html

Tip proizvoda: Autosjedalica Grupa 0+, 1 (0-18 kg) (40-105 cm)
Grupa autosjedalice: Grupa 0+, 1 (0-18 kg) (40-105 cm)
Montiranje u autu: Isofix i pojas
Smjer sjedala: Prema naprijed/nazad
ADAC ocijena: DOBAR (2,3)
Dimenzije: D 71 x Š 43 x V 68 cm
Težina paketa: 15 kg
EAN: 4063846404919

Trenutno dostupno u trgovinama

Napišite svoju recenziju

Samo registrirani korisnici mogu recenzirati. Molimo prijavite se ili izradite profil